购买 SIT1602BI-23-33S-66.600000G | SIT1602BI-23-33S-66.600000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-33S-66.600000G
SIT1602BI-23-33S-66.600000G
SIT1602BI-23-33S-66.600000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-33S-66.600000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-33S-66.600000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-33S-66.600000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-33S-66.600000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-33S-66.600000G?
416F480X2ADR 416F480X2ADR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 48.000 MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotX9250US24I X9250US24I Intersil, IC DCP QUAD 50K 256TP 24SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
5591101803 5591101803 Dialight, LED PANEL SNAP-IN RED 635NM DIFF, -, * 查看
CMF5076K800FHEB CMF5076K800FHEB Vishay Dale, RES 76.8K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
1025R-84F 1025R-84F API Delevan Inc., FIXED IND 470UH 36MA 42 OHM TH, Axial, * 查看
D38999/20JD35JBL D38999/20JD35JBL Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT, -, * 查看
VI-200-MY-F3 VI-200-MY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W, Full Brick, * 查看
MI-J6P-MA-F3 MI-J6P-MA-F3 Vicor Corporation, DC/DC CONVERTER 13.8V 10W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-33S-66.600000G
D# SIT1602BI-23-33S-66.600000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-33S-66.600000G)
SIT1602BI-23-33S-66.600000G
D# 1473-SIT1602BI-23-33S-66.600000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS