购买 SIT1602BI-23-33S-28.636300G | SIT1602BI-23-33S-28.636300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-33S-28.636300G
SIT1602BI-23-33S-28.636300G
SIT1602BI-23-33S-28.636300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-33S-28.636300G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-33S-28.636300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-33S-28.636300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-33S-28.636300G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-33S-28.636300G?
SIT1602BC-21-28N-33.330000D SIT1602BC-21-28N-33.330000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
416F38433CST 416F38433CST CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
VJ0603D151FLXAR VJ0603D151FLXAR Vishay Vitramon, CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
8N3SV76LC-0118CDI 8N3SV76LC-0118CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
D55342H07B3E16RT5 D55342H07B3E16RT5 Vishay Dale, RES SMD 3.16K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
MS27467E25A19SC MS27467E25A19SC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
D38999/26WG16SB D38999/26WG16SB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 16POS STRGHT W/SKT, -, * 查看
MS27499E14B18SALC MS27499E14B18SALC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-33S-28.636300G
D# SIT1602BI-23-33S-28.636300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-33S-28.636300G)
SIT1602BI-23-33S-28.636300G
D# 1473-SIT1602BI-23-33S-28.636300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS