购买 SIT1602BI-23-30S-25.000625D | SIT1602BI-23-30S-25.000625D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-30S-25.000625D
SIT1602BI-23-30S-25.000625D
SIT1602BI-23-30S-25.000625D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.0V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-30S-25.000625D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-30S-25.000625D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-30S-25.000625D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-30S-25.000625D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-30S-25.000625D?
SIT8208AC-3F-33S-12.800000Y SIT8208AC-3F-33S-12.800000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SMAZ15-TP SMAZ15-TP Micro Commercial Co, DIODE ZENER 15V 1W DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
hotCY7C1380C-133AC CY7C1380C-133AC Cypress Semiconductor Corp, IC SRAM 18MBIT 133MHZ 100LQFP, 100-LQFP, * 查看
0071.2541.A2 0071.2541.A2 Schurter Inc., VARISTOR 393V 3.5KA DISC 10MM, Disc 10mm, * 查看