购买 SIT1602BI-23-28S-66.600000D | SIT1602BI-23-28S-66.600000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-28S-66.600000D
SIT1602BI-23-28S-66.600000D
SIT1602BI-23-28S-66.600000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-28S-66.600000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-28S-66.600000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-28S-66.600000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-28S-66.600000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-28S-66.600000D?
ALS70G512NJ500 ALS70G512NJ500 KEMET, CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
BZX55F22-TAP BZX55F22-TAP Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 22V 500MW DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看
MAX9760EUI+ MAX9760EUI+ Maxim Integrated, IC AMP AUDIO PWR 3W STER 28TSSOP, 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
AFX-80 AFX-80 Eaton, BUSS ONE-TIME FUSE, -, * 查看
ER741K0JT ER741K0JT TE Connectivity Passive Product, RES 1.00K OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
69168-416HLF 69168-416HLF Amphenol FCI, CONN HEADER 16POS DL PCB TIN, -, * 查看
S6B-XH-SM4-TB(LF)(SN) S6B-XH-SM4-TB(LF)(SN) JST Sales America Inc., CONN HEADER XH SMD 6POS 2.5MM, -, * 查看
D38999/26JH35SN D38999/26JH35SN Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 100POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
EBM44DRFH EBM44DRFH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.156, -, * 查看
VE-J0T-IZ-F2 VE-J0T-IZ-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-28S-66.600000D
D# SIT1602BI-23-28S-66.600000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-28S-66.600000D)
SIT1602BI-23-28S-66.600000D
D# 1473-SIT1602BI-23-28S-66.600000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS