购买 SIT1602BI-23-28S-62.500000G | SIT1602BI-23-28S-62.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-28S-62.500000G
SIT1602BI-23-28S-62.500000G
SIT1602BI-23-28S-62.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-28S-62.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-28S-62.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-28S-62.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-28S-62.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-28S-62.500000G?
SIT8209AC-22-18S-166.000000Y SIT8209AC-22-18S-166.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
SIT8208AI-G3-33E-33.330000T SIT8208AI-G3-33E-33.330000T SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
1N5362AE3/TR13 1N5362AE3/TR13 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 28V 5W T18, T-18, Axial, * 查看
5962-9459903MXA 5962-9459903MXA Cypress Semiconductor Corp, IC SRAM NON-VOLATILE, 28-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
LT1785CN8#PBF LT1785CN8#PBF Linear Technology, IC TXRX RS485/RS422 60V 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RNC50J8662FSRE6 RNC50J8662FSRE6 Vishay Dale, RES 86.6K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT0402DRE073K3L RT0402DRE073K3L Yageo, RES SMD 3.3K OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1015830000 1015830000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM, -, * 查看
TV07RL-15-19JA-LC TV07RL-15-19JA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT, -, * 查看
VE-24W-IU-S VE-24W-IU-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-28S-62.500000G
D# SIT1602BI-23-28S-62.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-28S-62.500000G)
SIT1602BI-23-28S-62.500000G
D# 1473-SIT1602BI-23-28S-62.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS