购买 SIT1602BI-23-28N-32.768000D | SIT1602BI-23-28N-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-28N-32.768000D
SIT1602BI-23-28N-32.768000D
SIT1602BI-23-28N-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-28N-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-28N-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-28N-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-28N-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-28N-32.768000D?
SIT1602BC-11-28S-27.000000D SIT1602BC-11-28S-27.000000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
BFC238370332 BFC238370332 Vishay BC Components, CAP FILM 3300PF 5% 2.5KVDC RAD, Radial, * 查看
C0603X222G3GECAUTO C0603X222G3GECAUTO KEMET, CAP CER 2200PF 25V C0G 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RN60C3790BBSL RN60C3790BBSL Vishay Dale, RES 379 OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RT1210CRE07499RL RT1210CRE07499RL Yageo, RES SMD 499 OHM 0.25% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
PTP901-130F-103B2 PTP901-130F-103B2 Bourns Inc., POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR, -, * 查看
160484-4 160484-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN QC RCPT 17-20AWG 0.110, -, * 查看
DF7-3P-7.92DS DF7-3P-7.92DS Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 3POS 7.92MM RT ANG T, -, * 查看
345-056-540-802 345-056-540-802 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100, -, * 查看
V375A36C400B V375A36C400B Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-28N-32.768000D
D# SIT1602BI-23-28N-32.768000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-28N-32.768000D)
SIT1602BI-23-28N-32.768000D
D# 1473-SIT1602BI-23-28N-32.768000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS