购买 SIT1602BI-23-28E-32.768000D | SIT1602BI-23-28E-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-28E-32.768000D
SIT1602BI-23-28E-32.768000D
SIT1602BI-23-28E-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-28E-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-28E-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-28E-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-28E-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-28E-32.768000D?
SR152A1R2CAATR1 SR152A1R2CAATR1 AVX Corporation, CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 RAD, Radial, * 查看
0402ZC222JAT2A 0402ZC222JAT2A AVX Corporation, CAP CER 2200PF 10V X7R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
EEU-EB1J3R3B EEU-EB1J3R3B Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL, Radial, Can, * 查看
023403.5MXE 023403.5MXE Littelfuse Inc., FUSE GLASS 3.5A 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm (Axial), * 查看
7101J60Z3QE2 7101J60Z3QE2 C&K, SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V, -, * 查看
RWR89S3R24FSRSL RWR89S3R24FSRSL Vishay Dale, RES 3.24 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
09663146506 09663146506 HARTING, CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS, -, * 查看
60130285180 60130285180 HARTING, HAR-MIK BELL 28F SOLDER CUP, -, * 查看
RBM24DCBI RBM24DCBI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-28E-32.768000D
D# SIT1602BI-23-28E-32.768000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-28E-32.768000D)
SIT1602BI-23-28E-32.768000D
D# 1473-SIT1602BI-23-28E-32.768000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS