购买 SIT1602BI-23-28E-3.570000E | SIT1602BI-23-28E-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-28E-3.570000E
SIT1602BI-23-28E-3.570000E
SIT1602BI-23-28E-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-28E-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-28E-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-28E-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-28E-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-28E-3.570000E?
SIT8208AC-GF-33S-65.000000X SIT8208AC-GF-33S-65.000000X SiTime, -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
GRM1885C2A5R3DZ01D GRM1885C2A5R3DZ01D Murata, CAP CER 5.3PF 100V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C1210C273F8JACAUTO C1210C273F8JACAUTO KEMET, CAP CER 1210 27NF 10V U2J 1%, -, * 查看
C325C360J3G5TA C325C360J3G5TA KEMET, CAP CER RAD 36PF 25V C0G 5%, -, * 查看
B41858C6567M000 B41858C6567M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
929836-08-07-RK 929836-08-07-RK 3M, CONN HEADER .100 DUAL STR 14POS, -, * 查看
CA3102E20-18PXBF80 CA3102E20-18PXBF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 9 POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
MS3472L16-26BZ MS3472L16-26BZ Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT, -, * 查看
V150A24E500BL2 V150A24E500BL2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-28E-3.570000E
D# SIT1602BI-23-28E-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-28E-3.570000E)
SIT1602BI-23-28E-3.570000E
D# 1473-SIT1602BI-23-28E-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS