购买 SIT1602BI-23-25S-33.333300G | SIT1602BI-23-25S-33.333300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-25S-33.333300G
SIT1602BI-23-25S-33.333300G
SIT1602BI-23-25S-33.333300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-25S-33.333300G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-25S-33.333300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-25S-33.333300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-25S-33.333300G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-25S-33.333300G?
SIT8209AI-G2-18E-200.000000X SIT8209AI-G2-18E-200.000000X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 1.8V, 2, -, * 查看
M39003/09-0106/TR M39003/09-0106/TR Vishay Sprague, CAP TANT 270UF 5% 6V AXIAL, Axial, * 查看
USA0J221MDD USA0J221MDD Nichicon, CAP ALUM 220UF 20% 6.3V T/H, Radial, Can, * 查看
SRA16100HC0G SRA16100HC0G TSC America Inc., DIODE, SCHOTTKY, STANDARD, 16A,, TO-220-2, * 查看
RNC55H1182FSRSL RNC55H1182FSRSL Vishay Dale, RES 11.8K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW12062M05FKEB CRCW12062M05FKEB Vishay Dale, RES SMD 2.05M OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
HK1608R12J-T HK1608R12J-T Taiyo Yuden, FIXED IND 120NH 300MA 1.2 OHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
929665-08-25-I 929665-08-25-I 3M, CONN HEADER .100 DUAL STR 50POS, -, * 查看
MS17346R20C18P MS17346R20C18P Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 9POS BOX MNT PIN, -, * 查看
EBC22DCBD EBC22DCBD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100, -, * 查看
VE-B4T-EW-F2 VE-B4T-EW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-25S-33.333300G
D# SIT1602BI-23-25S-33.333300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-25S-33.333300G)
SIT1602BI-23-25S-33.333300G
D# 1473-SIT1602BI-23-25S-33.333300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS