购买 SIT1602BI-23-25S-28.636300D | SIT1602BI-23-25S-28.636300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-25S-28.636300D
SIT1602BI-23-25S-28.636300D
SIT1602BI-23-25S-28.636300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-25S-28.636300D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-25S-28.636300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-25S-28.636300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-25S-28.636300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-25S-28.636300D?
ASEMB-1.544MHZ-XY-T ASEMB-1.544MHZ-XY-T Abracon LLC, OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-13-28S-28.636300D SIT1602BC-13-28S-28.636300D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
1206Y0500120FFR 1206Y0500120FFR Knowles Syfer, CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotTS12012ITD1022T TS12012ITD1022T Touchstone Semiconductor, IC OPAMP GP 15KHZ RRO 10TDFN, 10-UFDFN Exposed Pad, * 查看
1.5KE36CA B0G 1.5KE36CA B0G TSC America Inc., DIODE, TVS, BIDIRECTIONAL, 1500W, DO-201AA, DO-27, Axial, * 查看
JCH-4R JCH-4R Eaton, FUSE CARTRIDGE NON STD, Cartridge, Non-Standard, * 查看
RNC55H2051FRB14 RNC55H2051FRB14 Vishay Dale, RES 2.05K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT0603CRD075K11L RT0603CRD075K11L Yageo, RES SMD 5.11K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CRG0805F100K CRG0805F100K TE Connectivity Passive Product, RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0399400604 0399400604 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM, -, * 查看
KJB0T21M35SN KJB0T21M35SN ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 79POS WALL MNT SKT, -, * 查看
MS24264R10B20S7 MS24264R10B20S7 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-25S-28.636300D
D# SIT1602BI-23-25S-28.636300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-25S-28.636300D)
SIT1602BI-23-25S-28.636300D
D# 1473-SIT1602BI-23-25S-28.636300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS