购买 SIT1602BI-23-25S-24.576000D | SIT1602BI-23-25S-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-25S-24.576000D
SIT1602BI-23-25S-24.576000D
SIT1602BI-23-25S-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-25S-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-25S-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-25S-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-25S-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-25S-24.576000D?
UKL1HR68KDDANATA UKL1HR68KDDANATA Nichicon, CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotSBL530 SBL530 Diodes Incorporated, DIODE SCHOTTKY 30V 5A TO220AC, TO-220-2, * 查看