购买 SIT1602BI-23-25N-35.840000D | SIT1602BI-23-25N-35.840000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-25N-35.840000D
SIT1602BI-23-25N-35.840000D
SIT1602BI-23-25N-35.840000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-25N-35.840000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-25N-35.840000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-25N-35.840000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-25N-35.840000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-25N-35.840000D?
ECQ-E4105KFB ECQ-E4105KFB Panasonic Electronic Components, CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
MBRB1660HE3/45 MBRB1660HE3/45 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE SCHOTTKY 60V 16A TO263AB, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
hotLP38855S-1.2 LP38855S-1.2 Texas Instruments, IC REG LINEAR 1.2V 1.5A DDPAK, TO-263-6, D2Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA, * 查看
hotICL3226ECA ICL3226ECA Intersil, IC TXRX RS-232 3-5.5V ESD 16SSOP, 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
PLA194 PLA194 IXYS Integrated Circuits Division, RELAY OPTOMOS 130MA SP-NO 6-DIP, 6-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看