购买 SIT1602BI-23-25N-33.330000G | SIT1602BI-23-25N-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-25N-33.330000G
SIT1602BI-23-25N-33.330000G
SIT1602BI-23-25N-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-25N-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-25N-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-25N-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-25N-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-25N-33.330000G?
1808J0250680JDR 1808J0250680JDR Knowles Syfer, CAP CER 68PF 25V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
RLR05C3301GSRSL RLR05C3301GSRSL Vishay Dale, RES 3.3K OHM 2% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
766141470GP 766141470GP CTS Resistor Products, RES ARRAY 13 RES 47 OHM 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CRCW080560R4FKEAHP CRCW080560R4FKEAHP Vishay Dale, RES SMD 60.4 OHM 1% 1/2W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RCR110DNP-560L RCR110DNP-560L Sumida America Components Inc., FIXED IND 56UH 1.44A 110 MOHM TH, Radial, * 查看
D38999/20SE8PA-LC D38999/20SE8PA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MT, -, * 查看
GSM28DREH GSM28DREH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156, -, * 查看
DIN-064RPD-DPS-FJ DIN-064RPD-DPS-FJ 3M, CONN DIN PLUG 64POS VERT GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-25N-33.330000G
D# SIT1602BI-23-25N-33.330000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-25N-33.330000G)
SIT1602BI-23-25N-33.330000G
D# 1473-SIT1602BI-23-25N-33.330000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS