购买 SIT1602BI-23-25E-77.760000G | SIT1602BI-23-25E-77.760000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-25E-77.760000G
SIT1602BI-23-25E-77.760000G
SIT1602BI-23-25E-77.760000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-25E-77.760000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-25E-77.760000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-25E-77.760000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-25E-77.760000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-25E-77.760000G?
C1210X334J8JAC7800 C1210X334J8JAC7800 KEMET, CAP CER 0.33UF 10V U2J 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
MBRT30045L MBRT30045L GeneSiC Semiconductor, DIODE SCHOTTKY 45V 150A 3 TOWER, Three Tower, * 查看
S-816A55AMC-BBET2G S-816A55AMC-BBET2G SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 1A SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
hotPIC16LF721-I/SS PIC16LF721-I/SS Microchip Technology, IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
41075 41075 Eaton, FUSE LINK X 0.75A RB 23", Fuse Link, * 查看