购买 SIT1602BI-23-25E-35.840000G | SIT1602BI-23-25E-35.840000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-25E-35.840000G
SIT1602BI-23-25E-35.840000G
SIT1602BI-23-25E-35.840000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-25E-35.840000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-25E-35.840000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-25E-35.840000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-25E-35.840000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-25E-35.840000G?
SIT8208AC-8F-33E-65.000000T SIT8208AC-8F-33E-65.000000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
D181G39U2JH6TL2R D181G39U2JH6TL2R Vishay BC Components, CAP CER 180PF 100V U2J RADIAL, Radial, Disc, * 查看
BR82DL-BP BR82DL-BP Micro Commercial Co, RECT BRIDGE 2A 200V BR-8D, 4-SIP, BR-8D, * 查看
AD8628WARZ-R7 AD8628WARZ-R7 Analog Devices Inc., IC OPAMP ZERO-DRIFT 2.5MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotSN75173NSR SN75173NSR Texas Instruments, IC QUAD DIFF LINE DRIVER 16SO, 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RG1005P-1210-B-T5 RG1005P-1210-B-T5 Susumu, RES SMD 121 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1842131 1842131 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 18POS 5.08MM, -, * 查看
890-80-004-10-002101 890-80-004-10-002101 Preci-Dip, CONN HDR 4POS 2.54MM T/H, -, * 查看
VT2491AFCX-ADJ VT2491AFCX-ADJ Maxim Integrated, 30A INTEGRATED SWITCHING REG, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-25E-35.840000G
D# SIT1602BI-23-25E-35.840000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-25E-35.840000G)
SIT1602BI-23-25E-35.840000G
D# 1473-SIT1602BI-23-25E-35.840000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS