购买 SIT1602BI-23-25E-32.768000D | SIT1602BI-23-25E-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-25E-32.768000D
SIT1602BI-23-25E-32.768000D
SIT1602BI-23-25E-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-25E-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-25E-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-25E-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-25E-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-25E-32.768000D?
MMBZ4626-E3-08 MMBZ4626-E3-08 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
MSRT200120(A) MSRT200120(A) GeneSiC Semiconductor, DIODE MODULE 1.2KV 200A 3TOWER, Three Tower, * 查看
A22L-GA-12-20M A22L-GA-12-20M Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V, -, * 查看
RLR32C22R0GPBSL RLR32C22R0GPBSL Vishay Dale, RES 22 OHM 2% 1W AXIAL, Axial, * 查看
RCP0603W200RGWB RCP0603W200RGWB Vishay Dale, RES SMD 200 OHM 2% 3.9W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
317-87-128-41-022101 317-87-128-41-022101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL, -, * 查看
2-146506-1 2-146506-1 TE Connectivity AMP Connectors, 42 MODII HDR DRST UNSHRD STKG, -, * 查看
MS3106R28-15PW MS3106R28-15PW ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 35 POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
CTVP00RW-21-121PC-P15 CTVP00RW-21-121PC-P15 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 121POS GOLD SLDR, -, * 查看
ECC06DCKH-S288 ECC06DCKH-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-25E-32.768000D
D# SIT1602BI-23-25E-32.768000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-25E-32.768000D)
SIT1602BI-23-25E-32.768000D
D# 1473-SIT1602BI-23-25E-32.768000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS