购买 SIT1602BI-23-18S-37.500000G | SIT1602BI-23-18S-37.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-18S-37.500000G
SIT1602BI-23-18S-37.500000G
SIT1602BI-23-18S-37.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-18S-37.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-18S-37.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-18S-37.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-18S-37.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-18S-37.500000G?
hotLM2936HVBMA-3.3/NOPB LM2936HVBMA-3.3/NOPB Texas Instruments, IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CR2010-J/-6R8ELF CR2010-J/-6R8ELF Bourns Inc., RES SMD 6.8 OHM 5% 1/2W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
RMCS0402FT1K30 RMCS0402FT1K30 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.3K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ACT96MB99PN ACT96MB99PN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 7POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
TVS07RK-23-35S TVS07RK-23-35S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 100POS GOLD CRMP, -, * 查看
MS27497E16F26S MS27497E16F26S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 26POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
LED12W120-016-C0800-LT LED12W120-016-C0800-LT Thomas Research Products, LED DRIVER CC AC/DC 10-16V 800MA, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-18S-37.500000G
D# SIT1602BI-23-18S-37.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-18S-37.500000G)
SIT1602BI-23-18S-37.500000G
D# 1473-SIT1602BI-23-18S-37.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS