购买 SIT1602BI-23-18S-28.636300D | SIT1602BI-23-18S-28.636300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-18S-28.636300D
SIT1602BI-23-18S-28.636300D
SIT1602BI-23-18S-28.636300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-18S-28.636300D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-18S-28.636300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-18S-28.636300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-18S-28.636300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-18S-28.636300D?
1206Y5000120GCR 1206Y5000120GCR Knowles Syfer, CAP CER 12PF 500V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1210J5000121JCT 1210J5000121JCT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
VJ0603D6R2CLBAJ VJ0603D6R2CLBAJ Vishay Vitramon, CAP CER 6.2PF 100V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
381LX821M100J012 381LX821M100J012 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
MMSZ4685-G3-08 MMSZ4685-G3-08 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123, SOD-123, * 查看
EDB2432B4MA-1DAAT-F-R TR EDB2432B4MA-1DAAT-F-R TR Micron Technology Inc., IC SDRAM 2GBIT 533MHZ 134VFBGA, 134-VFBGA, * 查看
9C06031A2R20JGHFT 9C06031A2R20JGHFT Yageo, RES SMD 2.2 OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
Y162523K1000T9W Y162523K1000T9W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 23.1KOHM 0.01% 0.3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RT1206CRB07562KL RT1206CRB07562KL Yageo, RES SMD 562K OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RCS2012F3744CS RCS2012F3744CS Samsung, RESISTOR 0805 3.74MOHM 0.125W, -, * 查看
929665-01-22-EU 929665-01-22-EU 3M, CONN HEADER 44POS STR DUAL .100", -, * 查看
VI-203-CY-F2 VI-203-CY-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-18S-28.636300D
D# SIT1602BI-23-18S-28.636300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-18S-28.636300D)
SIT1602BI-23-18S-28.636300D
D# 1473-SIT1602BI-23-18S-28.636300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS