购买 SIT1602BI-23-18S-24.576000G | SIT1602BI-23-18S-24.576000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-18S-24.576000G
SIT1602BI-23-18S-24.576000G
SIT1602BI-23-18S-24.576000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-18S-24.576000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-18S-24.576000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-18S-24.576000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-18S-24.576000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-18S-24.576000G?
601D338G025JL2 601D338G025JL2 Vishay Sprague, CAP ALUM 3300UF 250V AXIAL, Axial, Can, * 查看
BZD27C22P RVG BZD27C22P RVG Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 22V, 1000MW, %, SU, DO-219AB, * 查看
XMC1301T038F0016ABXUMA1 XMC1301T038F0016ABXUMA1 Infineon Technologies, IC MCU 32BIT 16KB FLASH 38TSSOP, 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
PV2F640NN PV2F640NN E-Switch, SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 48V, -, * 查看
TLP3123(F) TLP3123(F) Toshiba Semiconductor and Storage, PHOTORELAY MOSFET 1A 4-SOP, 4-SOP (0.173", 4.40mm), * 查看
RWR81SR806FRS73 RWR81SR806FRS73 Vishay Dale, RES 0.806 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RT1206FRD07768RL RT1206FRD07768RL Yageo, RES SMD 768 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CB20220907LT1 CB20220907LT1 Eaton, CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375", -, * 查看
SMS6GE3T SMS6GE3T Souriau, QIKMATE 6POS STR BRDMNT, -, * 查看
951114-2530-AR-PT 951114-2530-AR-PT 3M, CONN HEADER 14POS 2MM VERT SMD, -, * 查看
ACM22DTKI-S288 ACM22DTKI-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156, -, * 查看
TCR3UG50A,LF TCR3UG50A,LF Toshiba Semiconductor and Storage, IC REG LINEAR 5V 300MA 4WCSP-F, 4-XFBGA, WLCSP, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-18S-24.576000G
D# SIT1602BI-23-18S-24.576000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-18S-24.576000G)
SIT1602BI-23-18S-24.576000G
D# 1473-SIT1602BI-23-18S-24.576000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS