购买 SIT1602BI-23-18N-35.840000D | SIT1602BI-23-18N-35.840000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-18N-35.840000D
SIT1602BI-23-18N-35.840000D
SIT1602BI-23-18N-35.840000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-18N-35.840000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-18N-35.840000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-18N-35.840000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-18N-35.840000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-18N-35.840000D?
M39003/03-3045/TR M39003/03-3045/TR Vishay Sprague, CAP TANT 330UF 20% 15V AXIAL, Axial, * 查看
MKP1841333405 MKP1841333405 Vishay BC Components, CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD, Radial, * 查看
VJ0805D510MXPAP VJ0805D510MXPAP Vishay Vitramon, CAP CER 51PF 250V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PLX1E820MCL1TD PLX1E820MCL1TD Nichicon, CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H, Radial, Can, * 查看
LTC3622EDE-2#TRPBF LTC3622EDE-2#TRPBF Linear Technology, IC REG BUCK ADJ 1A DL SYNC 14DFN, 14-WFDFN Exposed Pad, * 查看
SL22 30005-A SL22 30005-A Ametherm, ICL 30 OHM 20% 5A 22MM, -, * 查看