购买 SIT1602BI-23-18N-3.570000E | SIT1602BI-23-18N-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-18N-3.570000E
SIT1602BI-23-18N-3.570000E
SIT1602BI-23-18N-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-18N-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-18N-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-18N-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-18N-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-18N-3.570000E?
589R192X2ITT 589R192X2ITT CTS-Frequency Controls, OSC HCMOS TCXO 19.2MHZ SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1812J0630102FFR 1812J0630102FFR Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 63V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
MAL212019221E3 MAL212019221E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL, Axial, Can, * 查看
BUK7C08-55AITE,118 BUK7C08-55AITE,118 Nexperia USA Inc., MOSFET N-CH 55V 75A D2PAK, TO-263-7, D2Pak (6 Leads + Tab), TO-263CB, * 查看
74ALVCH16373DL,112 74ALVCH16373DL,112 Nexperia USA Inc., IC 16BIT D TRANSP LATCH 48SSOP, 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RER65F1210RC02 RER65F1210RC02 Vishay Dale, RES CHAS MNT 121 OHM 1% 10W, Axial, Box, * 查看
SRN4026-100M SRN4026-100M Bourns Inc., FIXED IND 10UH 970MA 102 MOHM, Nonstandard, * 查看
HR25-7TJ-8S(72) HR25-7TJ-8S(72) Hirose Electric Co Ltd, CONN JACK 8POS SOCKET SOLDER, -, * 查看
UT0W71832SH UT0W71832SH Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT, -, * 查看
CL1C4101 CL1C4101 Souriau, CONN RCPT HSG MALE 26POS INLINE, -, * 查看
XC9301A533MR-G XC9301A533MR-G Torex Semiconductor Ltd, STEP-UP & STEP-DOWN 300KHZ DCDC, SC-74A, SOT-753, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-18N-3.570000E
D# SIT1602BI-23-18N-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-18N-3.570000E)
SIT1602BI-23-18N-3.570000E
D# 1473-SIT1602BI-23-18N-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS