购买 SIT1602BI-23-18E-33.330000G | SIT1602BI-23-18E-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-18E-33.330000G
SIT1602BI-23-18E-33.330000G
SIT1602BI-23-18E-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-18E-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-18E-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-18E-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-18E-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-18E-33.330000G?
DMN2300UFB4-7B DMN2300UFB4-7B Diodes Incorporated, MOSFET N-CH 20V 1.3A 3DFN, 3-XFDFN, * 查看
CW02B3R000JE70HE CW02B3R000JE70HE Vishay Dale, RES 3 OHM 3.75W 5% AXIAL, Axial, * 查看
PHP00603E1100BST1 PHP00603E1100BST1 Vishay Thin Film, RES SMD 110 OHM 0.1% 3/8W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotNLV25T-012J-PF NLV25T-012J-PF TDK Corporation, FIXED IND 12NH 500MA 270 MOHM, 1008 (2520 Metric), * 查看
929705-08-36-EU 929705-08-36-EU 3M, CONN HEADER 36POS STR .100" GOLD, -, * 查看
BKT-147-01-L-V-TR BKT-147-01-L-V-TR Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
hotDF23C-10DP-0.5V(92) DF23C-10DP-0.5V(92) Hirose Electric Co Ltd, CONN PLUG 10POS DUAL 0.5MM SMD, -, * 查看
FCE17C37SE410 FCE17C37SE410 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR, -, * 查看
VI-J2K-IY-F2 VI-J2K-IY-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W, Half Brick, * 查看
XC9236A26DER-G XC9236A26DER-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-18E-33.330000G
D# SIT1602BI-23-18E-33.330000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-18E-33.330000G)
SIT1602BI-23-18E-33.330000G
D# 1473-SIT1602BI-23-18E-33.330000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS