购买 SIT1602BI-22-XXS-74.176000G | SIT1602BI-22-XXS-74.176000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-XXS-74.176000G
SIT1602BI-22-XXS-74.176000G
SIT1602BI-22-XXS-74.176000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-XXS-74.176000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-XXS-74.176000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-XXS-74.176000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-XXS-74.176000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-XXS-74.176000G?
1825J1K20271KCR 1825J1K20271KCR Knowles Syfer, CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
MALIEYH07DB522F02K MALIEYH07DB522F02K Vishay BC Components, CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, * 查看
VS-VSKT230-16PBF VS-VSKT230-16PBF Vishay Semiconductor Diodes Division, MODULE DIODE SCR 230A MAGN-A-PAK, MAGN-A-PAK, * 查看
ISL6420IAZ-TK ISL6420IAZ-TK Intersil, IC REG CTRLR BUCK 20QSOP, 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
PF2472-820RF1 PF2472-820RF1 Riedon, RES 820 OHM 100W 1% TO247, TO-247-2, * 查看
DSHPXPXXD01X DSHPXPXXD01X Conec, 26POS HD MALE CRIMP, -, * 查看
D38999/26ZJ35JB D38999/26ZJ35JB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 128POS GOLD CRMP, -, * 查看
TVP00DZ-19-32PD-LC TVP00DZ-19-32PD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT, -, * 查看
MENB1090A4803F01 MENB1090A4803F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 90W, -, * 查看
VI-J5H-MW-F4 VI-J5H-MW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-XXS-74.176000G
D# SIT1602BI-22-XXS-74.176000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-XXS-74.176000G)
SIT1602BI-22-XXS-74.176000G
D# 1473-SIT1602BI-22-XXS-74.176000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS