购买 SIT1602BI-22-33S-66.666600G | SIT1602BI-22-33S-66.666600G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-33S-66.666600G
SIT1602BI-22-33S-66.666600G
SIT1602BI-22-33S-66.666600G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-33S-66.666600G Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-33S-66.666600G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-33S-66.666600G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-33S-66.666600G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-33S-66.666600G?
504NCA-ACAG 504NCA-ACAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT8924BM-72-XXE-12.000000E SIT8924BM-72-XXE-12.000000E SiTime, OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotMC7824CT MC7824CT Fairchild/ON Semiconductor, IC REG LINEAR 24V 1A TO220-3, TO-220-3, * 查看
768141151GP 768141151GP CTS Resistor Products, RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC, 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), * 查看
DAK15S-F179 DAK15S-F179 ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW, -, * 查看
D38999/26MJ4HA-LC D38999/26MJ4HA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 56POS INLINE, -, * 查看
D38999/26ZG35PN-LC D38999/26ZG35PN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 79POS INLINE, -, * 查看
D38999/20KB35PNL D38999/20KB35PNL Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 13POS PNL MT, -, * 查看
VI-J0P-CX-F2 VI-J0P-CX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W, Half Brick, * 查看
hotISL6605IB ISL6605IB Renesas Electronics America, IC DRIVER MOSFET DUAL SYNC 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-33S-66.666600G
D# SIT1602BI-22-33S-66.666600G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-33S-66.666600G)
SIT1602BI-22-33S-66.666600G
D# 1473-SIT1602BI-22-33S-66.666600G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS