购买 SIT1602BI-22-33S-66.600000E | SIT1602BI-22-33S-66.600000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-33S-66.600000E
SIT1602BI-22-33S-66.600000E
SIT1602BI-22-33S-66.600000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-33S-66.600000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-33S-66.600000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-33S-66.600000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-33S-66.600000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-33S-66.600000E?
MA-306 28.3220M-C0:ROHS MA-306 28.3220M-C0:ROHS EPSON, CRYSTAL 28.3220MHZ 18PF SMD, 4-SOJ, 5.50mm pitch, * 查看
C941U332MYWDAAWL45 C941U332MYWDAAWL45 KEMET, CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL, Radial, Disc, * 查看
0603J0500101MXR 0603J0500101MXR Knowles Syfer, CAP CER 100PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MZA35VC22RME61TP MZA35VC22RME61TP United Chemi-Con, CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
BZX384C30-G3-18 BZX384C30-G3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 30V 200MW SOD323, SC-76, SOD-323, * 查看
7205TCWV3QE 7205TCWV3QE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
JWM11BAA-B JWM11BAA-B NKK Switches, SWITCH ROCKER SPST 10A 125V, -, * 查看
RNC55H7501FRRSL RNC55H7501FRRSL Vishay Dale, RES 7.5K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CTV07RW-13-32P-P35 CTV07RW-13-32P-P35 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 32POS GOLD SLDR, -, * 查看
LJT06RE-21-75P-LC LJT06RE-21-75P-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-33S-66.600000E
D# SIT1602BI-22-33S-66.600000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-33S-66.600000E)
SIT1602BI-22-33S-66.600000E
D# 1473-SIT1602BI-22-33S-66.600000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS