购买 SIT1602BI-22-33N-31.250000D | SIT1602BI-22-33N-31.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-33N-31.250000D
SIT1602BI-22-33N-31.250000D
SIT1602BI-22-33N-31.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-33N-31.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-33N-31.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-33N-31.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-33N-31.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-33N-31.250000D?
M39003/01-6176H M39003/01-6176H Vishay Sprague, CAP TANT 0.27UF 5% 50V AXIAL, Axial, * 查看
1812Y5000224KJT 1812Y5000224KJT Knowles Syfer, CAP CER 0.22UF 500V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
AT-64023 AT-64023 Broadcom Limited, TRANS NPN BIPO 20V 200MA 230-SMD, 4-SMD (230 mil BeO), * 查看
hotMMBV809LT1 MMBV809LT1 ON Semiconductor, DIODE TUNING SS 20V SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
T63YB102KT20 T63YB102KT20 Vishay Sfernice, TRIMMER 1K OHM 0.25W TH, -, * 查看
69190-436 69190-436 Amphenol FCI, BERGSTIK II SR STRAIGHT RET, -, * 查看
PTS06UWBSB1-14-12P-LC PTS06UWBSB1-14-12P-LC Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE, -, * 查看
VI-BWJ-CW-B1 VI-BWJ-CW-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-33N-31.250000D
D# SIT1602BI-22-33N-31.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-33N-31.250000D)
SIT1602BI-22-33N-31.250000D
D# 1473-SIT1602BI-22-33N-31.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS