购买 SIT1602BI-22-30S-66.660000G | SIT1602BI-22-30S-66.660000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-30S-66.660000G
SIT1602BI-22-30S-66.660000G
SIT1602BI-22-30S-66.660000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-30S-66.660000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-30S-66.660000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-30S-66.660000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-30S-66.660000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-30S-66.660000G?
SIT8209AC-81-18E-156.257812Y SIT8209AC-81-18E-156.257812Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
CWR26HK336MBFCHR CWR26HK336MBFCHR Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 20% 15V 2214, 2214 (5634 Metric), * 查看
MT29F128G08AMCABK3-10:A TR MT29F128G08AMCABK3-10:A TR Micron Technology Inc., IC FLASH 128GBIT 100MHZ VLGA, -, * 查看
RNCF2512BTC750K RNCF2512BTC750K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 750K OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
CTV07RW-13-32SA-S25 CTV07RW-13-32SA-S25 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 32POS GOLD SLDR, -, * 查看
GBB108DYRQ GBB108DYRQ Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 216POS .050, -, * 查看
X5323PIZ X5323PIZ Renesas Electronics America, IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-30S-66.660000G
D# SIT1602BI-22-30S-66.660000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-30S-66.660000G)
SIT1602BI-22-30S-66.660000G
D# 1473-SIT1602BI-22-30S-66.660000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS