购买 SIT1602BI-22-30N-32.768000E | SIT1602BI-22-30N-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-30N-32.768000E
SIT1602BI-22-30N-32.768000E
SIT1602BI-22-30N-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-30N-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-30N-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-30N-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-30N-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-30N-32.768000E?
B43305A2827M87 B43305A2827M87 EPCOS (TDK), CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
EKY-160ELL122MJ25S EKY-160ELL122MJ25S United Chemi-Con, CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL, Radial, Can, * 查看
PZTA92,115 PZTA92,115 Nexperia USA Inc., TRANS PNP 300V 0.1A SOT223, TO-261-4, TO-261AA, * 查看