购买 SIT1602BI-22-30N-31.250000D | SIT1602BI-22-30N-31.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-30N-31.250000D
SIT1602BI-22-30N-31.250000D
SIT1602BI-22-30N-31.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-30N-31.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-30N-31.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-30N-31.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-30N-31.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-30N-31.250000D?
VJ1808Y333MXEAT5Z VJ1808Y333MXEAT5Z Vishay Vitramon, CAP CER 0.033UF 500V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotTPS562209DDCR TPS562209DDCR Texas Instruments, IC REG BUCK ADJ 2A SYNC SOT-23-6, SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, * 查看
RNC55H98R8BSBSL RNC55H98R8BSBSL Vishay Dale, RES 98.8 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
M55342H12B10E0RT5 M55342H12B10E0RT5 Vishay Dale, RES SMD 10K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ERJ-PB3D2701V ERJ-PB3D2701V Panasonic Electronic Components, RES SMD 2.7K OHM 0.5% 1/5W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ELXM103G0 ELXM103G0 Amphenol PCD, CONN TERM BLK 10POS 3.5MM ANGLE, -, * 查看
SFM210-LPSE-D42-ST-BK SFM210-LPSE-D42-ST-BK Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 1MM 84POS, -, * 查看
GCM18DRTH-S13 GCM18DRTH-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, -, * 查看
3558-1 3558-1 Switchcraft Inc., CONN RCA PLUG MONO 2COND, -, * 查看
3-826804-4 3-826804-4 TE Connectivity AMP Connectors, 64P IEC.CONN., -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-30N-31.250000D
D# SIT1602BI-22-30N-31.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-30N-31.250000D)
SIT1602BI-22-30N-31.250000D
D# 1473-SIT1602BI-22-30N-31.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS