购买 SIT1602BI-22-30E-31.250000D | SIT1602BI-22-30E-31.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-30E-31.250000D
SIT1602BI-22-30E-31.250000D
SIT1602BI-22-30E-31.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-30E-31.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-30E-31.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-30E-31.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-30E-31.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-30E-31.250000D?
SIT1602BI-11-28S-74.175824E SIT1602BI-11-28S-74.175824E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
0603Y2500390GCT 0603Y2500390GCT Knowles Syfer, CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotSVC236-TB-E SVC236-TB-E ON Semiconductor, DIODE FM VARICAP TWIN VR 6.5V CP, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
A22NL-MPA-TYA-G101-YE A22NL-MPA-TYA-G101-YE Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH DPST-NO 10A 120V, -, * 查看
951404-2061309-AR-TP 951404-2061309-AR-TP 3M, CONN HDR STR STACK 4POS 2MM SMD, -, * 查看
D38999/24MG16JN D38999/24MG16JN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT, -, * 查看
D38999/26FF35PA D38999/26FF35PA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 66POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
EBM36DSEH EBM36DSEH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156, -, * 查看
ISL23445UFVZ-T7A ISL23445UFVZ-T7A Renesas Electronics America, IC DGTL POT QUAD 50K 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-30E-31.250000D
D# SIT1602BI-22-30E-31.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-30E-31.250000D)
SIT1602BI-22-30E-31.250000D
D# 1473-SIT1602BI-22-30E-31.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS