| 零件编号 | SIT1602BI-22-28S-40.500000E |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 4 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-22-28S-40.500000E D# SIT1602BI-22-28S-40.500000E |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-28S-40.500000E) |
SIT1602BI-22-28S-40.500000E D# 1473-SIT1602BI-22-28S-40.500000E-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS |