购买 SIT1602BI-22-25S-37.500000G | SIT1602BI-22-25S-37.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-25S-37.500000G
SIT1602BI-22-25S-37.500000G
SIT1602BI-22-25S-37.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-25S-37.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-25S-37.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-25S-37.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-25S-37.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-25S-37.500000G?
1825J6K00680JCT 1825J6K00680JCT Knowles Syfer, CAP CER 68PF 6KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
MMBZ4695-HE3-18 MMBZ4695-HE3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 8.7V 350MW SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
CP000715R00JB14 CP000715R00JB14 Vishay Dale, RES 15 OHM 7W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RLR32C6801GMRE6 RLR32C6801GMRE6 Vishay Dale, RES 6.8K OHM 2% 1W AXIAL, Axial, * 查看
CW00525R00JE73 CW00525R00JE73 Vishay Dale, RES 25 OHM 6.5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
CMF608K0600FHR6 CMF608K0600FHR6 Vishay Dale, RES 8.06K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRT0402-FZ-20R5GLF CRT0402-FZ-20R5GLF Bourns Inc., RES SMD 20.5 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
L717HDE15PVFM L717HDE15PVFM Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR, -, * 查看
D38999/24FF35SAL D38999/24FF35SAL Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 66POS PNL MT, -, * 查看
VI-B5R-MW VI-B5R-MW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W, Full Brick, * 查看
V150C3V3M75BF V150C3V3M75BF Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-25S-37.500000G
D# SIT1602BI-22-25S-37.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-25S-37.500000G)
SIT1602BI-22-25S-37.500000G
D# 1473-SIT1602BI-22-25S-37.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS