购买 SIT1602BI-22-25S-37.500000D | SIT1602BI-22-25S-37.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-25S-37.500000D
SIT1602BI-22-25S-37.500000D
SIT1602BI-22-25S-37.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-25S-37.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-25S-37.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-25S-37.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-25S-37.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-25S-37.500000D?
0603Y0160223KXR 0603Y0160223KXR Knowles Syfer, CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotLT1781CSW#TRPBF LT1781CSW#TRPBF Linear Technology, IC DVR/RCVR 5V RS232 DUAL 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
E105J2ZQE2 E105J2ZQE2 C&K, SWITCH ROCKER SPDT 7.5A 125V, -, * 查看
A50110407 A50110407 Eaton, CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.25", -, * 查看
ESQT-150-02-GF-Q-368 ESQT-150-02-GF-Q-368 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
CA3106E20-4SF80 CA3106E20-4SF80 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
VI-JWF-IX-F3 VI-JWF-IX-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W, Half Brick, * 查看
XC9141B43DMR-G XC9141B43DMR-G Torex Semiconductor Ltd, 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-25S-37.500000D
D# SIT1602BI-22-25S-37.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-25S-37.500000D)
SIT1602BI-22-25S-37.500000D
D# 1473-SIT1602BI-22-25S-37.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS