购买 SIT1602BI-22-25S-24.576000E | SIT1602BI-22-25S-24.576000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-25S-24.576000E
SIT1602BI-22-25S-24.576000E
SIT1602BI-22-25S-24.576000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-25S-24.576000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-25S-24.576000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-25S-24.576000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-25S-24.576000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-25S-24.576000E?
08055C243JAT4A 08055C243JAT4A AVX Corporation, CAP CER 0.024UF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
NRVBB60H100CTT4G NRVBB60H100CTT4G ON Semiconductor, DIODE SCHOTTKY 100V 30A D2PAK-3, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
MC74AC257NG MC74AC257NG ON Semiconductor, IC MUX QUAD 2INP 3STATE 16-DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
CKL12BFW01-001 CKL12BFW01-001 NKK Switches, SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 250V, -, * 查看
ALS-PT204-6C/L177 ALS-PT204-6C/L177 Everlight Electronics Co Ltd, LIGHT SENSOR AMBIENT 3MM ROUND, Radial, * 查看
SBCHE6680RJ SBCHE6680RJ TE Connectivity Passive Product, RES 680 OHM 7W 5% AXIAL, Axial, * 查看
MS24266R24B57P7 MS24266R24B57P7 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP, -, * 查看
HBC50DRTN-S93 HBC50DRTN-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-25S-24.576000E
D# SIT1602BI-22-25S-24.576000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-25S-24.576000E)
SIT1602BI-22-25S-24.576000E
D# 1473-SIT1602BI-22-25S-24.576000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS