购买 SIT1602BI-22-25E-35.840000D | SIT1602BI-22-25E-35.840000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-25E-35.840000D
SIT1602BI-22-25E-35.840000D
SIT1602BI-22-25E-35.840000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-25E-35.840000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-25E-35.840000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-25E-35.840000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-25E-35.840000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-25E-35.840000D?
SIT1602BI-23-25E-18.432000D SIT1602BI-23-25E-18.432000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
0603Y2500680FCT 0603Y2500680FCT Knowles Syfer, CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SMBJ12A R5G SMBJ12A R5G TSC America Inc., DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 600W, DO-214AA, SMB, * 查看
46-260 RED 46-260 RED Grayhill Inc., SWITCH PUSH DPDT 0.25A 115V, -, * 查看