购买 SIT1602BI-22-18S-24.576000D | SIT1602BI-22-18S-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-18S-24.576000D
SIT1602BI-22-18S-24.576000D
SIT1602BI-22-18S-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-18S-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-18S-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-18S-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-18S-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-18S-24.576000D?
SIT9120AC-1DF-33S133.333300T SIT9120AC-1DF-33S133.333300T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
hotECS-.327-7-34B-TR ECS-.327-7-34B-TR ECS Inc., CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
M39003/03-0242H M39003/03-0242H Vishay Sprague, CAP TANT 220UF 20% 15V AXIAL, Axial, * 查看
1210Y0160471FFR 1210Y0160471FFR Knowles Syfer, CAP CER 470PF 16V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
VJ0603D470FXPAC VJ0603D470FXPAC Vishay Vitramon, CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MCR03EZPFX7872 MCR03EZPFX7872 Rohm Semiconductor, RES SMD 78.7K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RER40F57R6RC02 RER40F57R6RC02 Vishay Dale, RES CHAS MNT 57.6 OHM 1% 5W, Axial, Box, * 查看
TVP00DZ-21-121PB-P35AD TVP00DZ-21-121PB-P35AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 121POS GOLD SLDR, -, * 查看
CTV06RW-25-29JN-LC CTV06RW-25-29JN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE, -, * 查看
VE-J3L-IY-F2 VE-J3L-IY-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-22-18S-24.576000D
D# SIT1602BI-22-18S-24.576000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-22-18S-24.576000D)
SIT1602BI-22-18S-24.576000D
D# 1473-SIT1602BI-22-18S-24.576000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS