购买 SIT1602BI-22-18E-7.372800G | SIT1602BI-22-18E-7.372800G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-22-18E-7.372800G
SIT1602BI-22-18E-7.372800G
SIT1602BI-22-18E-7.372800G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-22-18E-7.372800G Packaging
Insepction
SIT1602BI-22-18E-7.372800G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-22-18E-7.372800G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-22-18E-7.372800G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-22-18E-7.372800G?
05085C103KAT2V 05085C103KAT2V AVX Corporation, CAP CER 10000PF 50V X7R 0508, 0508 (1220 Metric), * 查看
5922436013F 5922436013F Dialight, BI-LEVEL PRISM Y-O/G 13" REEL, -, * 查看
3413.0222.22 3413.0222.22 Schurter Inc., FUSE BRD MNT 4A 32VAC 63VDC 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看