购买 SIT1602BI-21-XXN-66.666000E | SIT1602BI-21-XXN-66.666000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-XXN-66.666000E
SIT1602BI-21-XXN-66.666000E
SIT1602BI-21-XXN-66.666000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-XXN-66.666000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-XXN-66.666000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-XXN-66.666000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-XXN-66.666000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-XXN-66.666000E?
SIT8208AC-G1-28E-33.330000T SIT8208AC-G1-28E-33.330000T SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
0603Y1000121KXR 0603Y1000121KXR Knowles Syfer, CAP CER 120PF 100V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
PFRA.400 PFRA.400 Schurter Inc., FUSE PTC 4.00A 30V RESET RADIAL, Radial, Disc, * 查看
170M8545 170M8545 Eaton, FUSE 800A 690V 3SHT AR UC, Rectangular, Blade, * 查看
CPR072R700JF10 CPR072R700JF10 Vishay Dale, RES 2.7 OHM 7W 5% RADIAL, Radial, * 查看
742C083105JP 742C083105JP CTS Resistor Products, RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, * 查看
RC1005J130CS RC1005J130CS Samsung, RES SMD 13 OHM 5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CTVS06RF-13-98BA CTVS06RF-13-98BA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE, -, * 查看
VE-2N3-CU-F1 VE-2N3-CU-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W, Full Brick, * 查看
VE-J0L-CX-F2 VE-J0L-CX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-XXN-66.666000E
D# SIT1602BI-21-XXN-66.666000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-XXN-66.666000E)
SIT1602BI-21-XXN-66.666000E
D# 1473-SIT1602BI-21-XXN-66.666000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS