购买 SIT1602BI-21-XXN-62.500000G | SIT1602BI-21-XXN-62.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-XXN-62.500000G
SIT1602BI-21-XXN-62.500000G
SIT1602BI-21-XXN-62.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-XXN-62.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-XXN-62.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-XXN-62.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-XXN-62.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-XXN-62.500000G?
SIT1602BI-73-18S-38.400000D SIT1602BI-73-18S-38.400000D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
CL10C562JB8NNND CL10C562JB8NNND Samsung, CAP CER 5600PF 50V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1N1188A 1N1188A GeneSiC Semiconductor, DIODE GEN PURP 400V 40A DO5, DO-203AB, DO-5, Stud, * 查看
hotPI6C485311WE PI6C485311WE Diodes Incorporated, IC CLK BUFFER 1:2 800MHZ 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CRCW0805105KFKEB CRCW0805105KFKEB Vishay Dale, RES SMD 105K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW080525R5FKEA CRCW080525R5FKEA Vishay Dale, RES SMD 25.5 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PF0465.273NLT PF0465.273NLT Pulse Electronics Power, FIXED IND 27UH 1.2A 95 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
532956-4 532956-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT 24POS .100 RT/A DUAL, -, * 查看
V48A3V3M264BL2 V48A3V3M264BL2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-XXN-62.500000G
D# SIT1602BI-21-XXN-62.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-XXN-62.500000G)
SIT1602BI-21-XXN-62.500000G
D# 1473-SIT1602BI-21-XXN-62.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS