购买 SIT1602BI-21-XXN-40.500000D | SIT1602BI-21-XXN-40.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-XXN-40.500000D
SIT1602BI-21-XXN-40.500000D
SIT1602BI-21-XXN-40.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-XXN-40.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-XXN-40.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-XXN-40.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-XXN-40.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-XXN-40.500000D?
SIT1602AIU7-30S SIT1602AIU7-30S SiTime, OSC PROG LVCMOS 3V STBY SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210J0250332FFT 1210J0250332FFT Knowles Syfer, CAP CER 3300PF 25V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
06125C154MAT2W 06125C154MAT2W AVX Corporation, CAP CER 0.15UF 50V X7R 0612, 0612 (1632 Metric), * 查看
ADG802BRM-REEL7 ADG802BRM-REEL7 Analog Devices Inc., IC SWITCH SPST 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
hotTLV1562IPW TLV1562IPW Texas Instruments, IC 10-BIT PGMABLE A/D 28-TSSOP, 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
SDP0720Q38B SDP0720Q38B Littelfuse Inc., SIDACTOR BI 72V 100A QFN 5X6 8L, 8-LDFN, * 查看
RWR80S1820FSS73 RWR80S1820FSS73 Vishay Dale, RES 182 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
6-582152-5 6-582152-5 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine, CONN HEADER 41POS T/H R/A GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-XXN-40.500000D
D# SIT1602BI-21-XXN-40.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-XXN-40.500000D)
SIT1602BI-21-XXN-40.500000D
D# 1473-SIT1602BI-21-XXN-40.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS