购买 SIT1602BI-21-XXE-66.666600G | SIT1602BI-21-XXE-66.666600G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-XXE-66.666600G
SIT1602BI-21-XXE-66.666600G
SIT1602BI-21-XXE-66.666600G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-XXE-66.666600G Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-XXE-66.666600G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-XXE-66.666600G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-XXE-66.666600G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-XXE-66.666600G?
SIT1602BI-32-28N-19.200000Y SIT1602BI-32-28N-19.200000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
T95Z156M025ESSL T95Z156M025ESSL Vishay Sprague, CAP TANT 15UF 25V 20% 2910, 2910 (7227 Metric), * 查看
hotSN65HVD09DGGR SN65HVD09DGGR Texas Instruments, IC TXRX 9CH RS485-RS422 56-TSSOP, 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
1.30.270.071/2300 1.30.270.071/2300 RAFI USA, PB FLUSH LENS SQR RED, -, * 查看
RN55E4870BB14 RN55E4870BB14 Vishay Dale, RES 487 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
D38999/24FG41PN-LC D38999/24FG41PN-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT, -, * 查看
DPD120080E-P5P-SZ DPD120080E-P5P-SZ CUI Inc., AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W, -, * 查看
VE-J43-MW-B1 VE-J43-MW-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W, Half Brick, * 查看
VE-J0F-EY-S VE-J0F-EY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-XXE-66.666600G
D# SIT1602BI-21-XXE-66.666600G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-XXE-66.666600G)
SIT1602BI-21-XXE-66.666600G
D# 1473-SIT1602BI-21-XXE-66.666600G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS