购买 SIT1602BI-21-33S-18.432000D | SIT1602BI-21-33S-18.432000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-33S-18.432000D
SIT1602BI-21-33S-18.432000D
SIT1602BI-21-33S-18.432000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-33S-18.432000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-33S-18.432000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-33S-18.432000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-33S-18.432000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-33S-18.432000D?
1210J0500273MDR 1210J0500273MDR Knowles Syfer, CAP CER 0.027UF 50V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
hotLT1952IGN-1#PBF LT1952IGN-1#PBF Linear Technology, IC REG CTRLR FWRD CONV 16SSOP, 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
SMAJ150CA M2G SMAJ150CA M2G TSC America Inc., DIODE, TVS, BIDIRECTIONAL, 400W,, DO-214AC, SMA, * 查看
7215TZBE 7215TZBE C&K, SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V, -, * 查看
ESR03EZPF1R30 ESR03EZPF1R30 Rohm Semiconductor, RES SMD 1.3 OHM 1% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
V375A36M400BL V375A36M400BL Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W, Full Brick, * 查看
VE-J5Y-EW-F2 VE-J5Y-EW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W, Half Brick, * 查看
ISL88003IH31Z-TK ISL88003IH31Z-TK Renesas Electronics America, IC VOLT SUPERVISOR 3.09V SOT-23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-33S-18.432000D
D# SIT1602BI-21-33S-18.432000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-33S-18.432000D)
SIT1602BI-21-33S-18.432000D
D# 1473-SIT1602BI-21-33S-18.432000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS