购买 SIT1602BI-21-33N-33.333300E | SIT1602BI-21-33N-33.333300E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-33N-33.333300E
SIT1602BI-21-33N-33.333300E
SIT1602BI-21-33N-33.333300E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-33N-33.333300E Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-33N-33.333300E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-33N-33.333300E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-33N-33.333300E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-33N-33.333300E?
CPPFXC5-A7BD-2.2TS CPPFXC5-A7BD-2.2TS Cardinal Components Inc., OSC XO 2.20MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1825Y1K00152KCR 1825Y1K00152KCR Knowles Syfer, CAP CER 1500PF 1KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
hotRT9715BGS RT9715BGS Richtek USA Inc., IC PWR SW USB 2A 8SOP, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
ELM 1-885 ELM 1-885 Bivar Inc., LED MT SR VERT, -, * 查看
RG2012N-8450-W-T5 RG2012N-8450-W-T5 Susumu, RES SMD 845 OHM 0.05% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RNCF2512BKE9K09 RNCF2512BKE9K09 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 9.09K OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
HM66A-0530680MLF13 HM66A-0530680MLF13 TT Electronics/BI Magnetics, FIXED IND 68UH 510MA 525 MOHM, Nonstandard, * 查看
1060597850 1060597850 Molex, LLC, CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX, -, * 查看
CA3102E24-10SZF80 CA3102E24-10SZF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 7POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
ECC31DCTT-S524 ECC31DCTT-S524 Sullins Connector Solutions, CONN ISA FEMALE 62POS 0.100 GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-33N-33.333300E
D# SIT1602BI-21-33N-33.333300E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-33N-33.333300E)
SIT1602BI-21-33N-33.333300E
D# 1473-SIT1602BI-21-33N-33.333300E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS