购买 SIT1602BI-21-33E-40.500000G | SIT1602BI-21-33E-40.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-33E-40.500000G
SIT1602BI-21-33E-40.500000G
SIT1602BI-21-33E-40.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-33E-40.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-33E-40.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-33E-40.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-33E-40.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-33E-40.500000G?
SIT1602BC-72-33E-24.000000G SIT1602BC-72-33E-24.000000G SiTime, -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 2, -, * 查看
BFC238342113 BFC238342113 Vishay BC Components, CAP FILM 0.011UF 5% 1.4KVDC RAD, Radial, * 查看
0603J2500390GQT 0603J2500390GQT Knowles Syfer, CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
AZ23C3V0-7 AZ23C3V0-7 Diodes Incorporated, DIODE ZENER ARRAY 3V 300MW SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
RNC55H1743BSB14 RNC55H1743BSB14 Vishay Dale, RES 174K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN65E3323CRSL RN65E3323CRSL Vishay Dale, RES 332K OHM 1/2W .25% AXIAL, Axial, * 查看
RC0100JR-074R3L RC0100JR-074R3L Yageo, RES SMD 4.3 OHM 5% 1/32W 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
0630CDMCCDS-R33MC 0630CDMCCDS-R33MC Sumida America Components Inc., FIXED IND 330NH 21A 3.5 MOHM, Nonstandard, * 查看
OQ0355800000G OQ0355800000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM, -, * 查看
V110A15C400B3 V110A15C400B3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 400W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-33E-40.500000G
D# SIT1602BI-21-33E-40.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-33E-40.500000G)
SIT1602BI-21-33E-40.500000G
D# 1473-SIT1602BI-21-33E-40.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS