购买 SIT1602BI-21-30N-37.500000E | SIT1602BI-21-30N-37.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-30N-37.500000E
SIT1602BI-21-30N-37.500000E
SIT1602BI-21-30N-37.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-30N-37.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-30N-37.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-30N-37.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-30N-37.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-30N-37.500000E?
C323C183J3G5TA7301 C323C183J3G5TA7301 KEMET, CAP CER 0.018UF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
E82D451VNN221MR35S E82D451VNN221MR35S United Chemi-Con, CAP ALUM 220UF 450V RADIAL, -, * 查看
ADS7951SDBT ADS7951SDBT Texas Instruments, IC ADC 12BIT 1MSPS 8CH 30-TSSOP, 30-TFSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
74477020W 74477020W Wurth Electronics Inc., FIXED IND 100UH 2.2A 220 MOHM, Nonstandard, * 查看
0387307511 0387307511 Molex, LLC, CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.438", -, * 查看