购买 SIT1602BI-21-30N-33.333330E | SIT1602BI-21-30N-33.333330E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-30N-33.333330E
SIT1602BI-21-30N-33.333330E
SIT1602BI-21-30N-33.333330E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-30N-33.333330E Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-30N-33.333330E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-30N-33.333330E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-30N-33.333330E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-30N-33.333330E?
SIT1602BC-11-33E-75.000000G SIT1602BC-11-33E-75.000000G SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
445I23D30M00000 445I23D30M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
C0805X562F5JACAUTO C0805X562F5JACAUTO KEMET, CAP CER 0805 5.6NF 50V U2J 1%, -, * 查看
381LX561M250A022 381LX561M250A022 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotBD4140HFV-TR BD4140HFV-TR Rohm Semiconductor, IC RESET PGOOD 1CH 5MA 5-HVSOF, SOT-665, * 查看
CP00055K600JE663 CP00055K600JE663 Vishay Dale, RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
TC124-FR-07140RL TC124-FR-07140RL Yageo, RES ARRAY 4 RES 140 OHM 0804, 0804, Concave, Long Side Terminals, * 查看
RC1210FR-07523KL RC1210FR-07523KL Yageo, RES SMD 523K OHM 1% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1719121 1719121 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM, -, * 查看
91614-314LF 91614-314LF Amphenol FCI, CONN RCPT 14POS .100 SGL STR SMD, -, * 查看
CIR06-14SA-7P-F80-T108 CIR06-14SA-7P-F80-T108 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 7POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
122A10249X 122A10249X Conec, CONN 64POS FML 2.5MM PC ROW A+C, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-30N-33.333330E
D# SIT1602BI-21-30N-33.333330E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-30N-33.333330E)