购买 SIT1602BI-21-30N-24.576000G | SIT1602BI-21-30N-24.576000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-30N-24.576000G
SIT1602BI-21-30N-24.576000G
SIT1602BI-21-30N-24.576000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-30N-24.576000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-30N-24.576000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-30N-24.576000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-30N-24.576000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-30N-24.576000G?
ECW-H16513HV ECW-H16513HV Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.051UF 3% 1.6KVDC RAD, Radial, * 查看
1808J1K50561KXR 1808J1K50561KXR Knowles Syfer, CAP CER 560PF 1.5KV X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
HVR2500001823FR500 HVR2500001823FR500 Vishay BC Components, RES 182K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CFR-12JR-52-6M2 CFR-12JR-52-6M2 Yageo, RES 6.2M OHM 1/6W 5% AXIAL, Axial, * 查看
0038001335 0038001335 Molex, LLC, CONN RCPT R/A .100 5CKT TIN, -, * 查看
TV07DT-19-88P-P25 TV07DT-19-88P-P25 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 88POS GOLD SLDR, -, * 查看
ABC25DRYI ABC25DRYI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100, -, * 查看
ACC19DRYS ACC19DRYS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100, -, * 查看
V300B36M250BF2 V300B36M250BF2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 250W, 9-DIP Module, * 查看
VE-J3P-IW-F4 VE-J3P-IW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-30N-24.576000G
D# SIT1602BI-21-30N-24.576000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-30N-24.576000G)
SIT1602BI-21-30N-24.576000G
D# 1473-SIT1602BI-21-30N-24.576000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS