购买 SIT1602BI-21-28S-25.000625G | SIT1602BI-21-28S-25.000625G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-28S-25.000625G
SIT1602BI-21-28S-25.000625G
SIT1602BI-21-28S-25.000625G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-28S-25.000625G Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-28S-25.000625G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-28S-25.000625G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-28S-25.000625G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-28S-25.000625G?
C901U509CYNDAAWL40 C901U509CYNDAAWL40 KEMET, CAP CER 5PF 400VAC C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
VJ1210A470JBLAT4X VJ1210A470JBLAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 47PF 630V NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
hotLT3467EDDB#TRPBF LT3467EDDB#TRPBF Linear Technology, IC REG MULT CONFIG ADJ 1.1A 8DFN, 8-WFDFN Exposed Pad, * 查看
SIP1X08-001BLF SIP1X08-001BLF Amphenol FCI, CONN SOCKET SIP 8POS GOLD, -, * 查看
3-1445089-2 3-1445089-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 12POS R/A T/H 15GOLD, -, * 查看