购买 SIT1602BI-21-28N-66.660000D | SIT1602BI-21-28N-66.660000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-28N-66.660000D
SIT1602BI-21-28N-66.660000D
SIT1602BI-21-28N-66.660000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-28N-66.660000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-28N-66.660000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-28N-66.660000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-28N-66.660000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-28N-66.660000D?
SIT1602BC-11-30S-24.576000E SIT1602BC-11-30S-24.576000E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 2, -, * 查看
BK/HLRGLR-2 BK/HLRGLR-2 Eaton, FUSE HOLDR CART 300V 15A IN LINE, -, * 查看