购买 SIT1602BI-21-28N-38.400000E | SIT1602BI-21-28N-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-28N-38.400000E
SIT1602BI-21-28N-38.400000E
SIT1602BI-21-28N-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-28N-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-28N-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-28N-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-28N-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-28N-38.400000E?
MLSG262M060JB0C MLSG262M060JB0C Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 2600UF 20% 60V TH, FlatPack, * 查看
TLE8080EMXUMA1 TLE8080EMXUMA1 Infineon Technologies, ENGINECONTR, 24-LSSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad, * 查看
CMF554M4200FKEK CMF554M4200FKEK Vishay Dale, RES 4.42M OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
HM76-30221JLFTR13 HM76-30221JLFTR13 TT Electronics/BI Magnetics, FIXED IND 220UH 1A 640 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
MLG0603P2N5STD25 MLG0603P2N5STD25 TDK Corporation, FIXED IND 2.5NH 500MA 200 MOHM, 0201 (0603 Metric), * 查看
MLG0603S30NJT000 MLG0603S30NJT000 TDK Corporation, FIXED IND 30NH 100MA 1.6 OHM SMD, 0201 (0603 Metric), * 查看
KD1430510000G KD1430510000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM, -, * 查看
ACM06DTMI ACM06DTMI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
0402N360J500CT 0402N360J500CT Walsin Technology Corporation, CAP CER 36PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-28N-38.400000E
D# SIT1602BI-21-28N-38.400000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-28N-38.400000E)
SIT1602BI-21-28N-38.400000E
D# 1473-SIT1602BI-21-28N-38.400000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS